TERAKKİ YAPI

VİZYONUMUZ

TERAKKİ YAPI 2012 yılı başlarında TERAKKİ CAM adı ile ısı cam imalatı işi ile yerel piyasaya giriş yapmıştır. Kendisini sürekli yenileyerek ve gelişime açık ön görüsü ile sırasıyla PVC doğrama, alüminyum doğrama ve cephe sistemleri uygulamalarını adımlar halinde bünyesine katmıştır.

Günümüzde ismini TERAKKİ YAPI olarak benimseyen ve inşaat sektöründe adından aldığı vizyonu yani yükselmeyi ve yükseltmeyi kendine sürekli bir hedef olarak benimseyen Terakki Yapı her zaman bir sonraki adımı güvenle birleştirerek, siz müşterilerine sunmayı kendine değişmez bir ilke edinmiştir.

Bu doğrultuda üstlendiği tüm proje ve imalat işlerini kaliteden ödün vermeden, ve istenilen tüm doneler dahilinde eksiksiz zamanında teslimatlar ile piyasaya girdiği 2012 yılından günümüze değin güven kavramını hep  ön planda tutarak hizmet vermeye devam etmektedir…

MİSYONUMUZ

TERAKKİ YAPI olarak kuruluş yılımız olan 2012 den bu yana kalite esaslarını ön planda tutarak girişimcilik ve bununla beraber yatırımcılık ilkelerine bağlı kalmak kaydı ile tüm doğrama ve cephe sistemleri uygulamalarında günümüz teknolojisini yakalamak ve gelişime açık şekilde kullanmayı ilke edinmiş bulunmaktayız.

Ağırlık imalatımız olan alüminyum doğrama ve cephe sistemleri uygulamalarında yarı CNC ve tam CNC makine ve ekipmanları bünyemize katarak ve bunlara bağlı olarak çalışma ifa eden tüm yazılımlarla destekleyerek yapılması gerekeni en doğru şekilde minimum sıfır hata ile yapmaktayız.

Burada hedeflediğimiz doğrultuda kurmuş olduğumuz tüm makine parkurlarımızda kolay, hata payı az ve maliyet hesabı esasınca ekonomik imalat dengesini yakalayarak, siz müşterilerine kayıpsız imalat ulaştırmayı görev edinmiş bulunmaktayız…

Hedeflerimiz önce bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda yatırım adımları atmak ve akabinde önce yurt içi adımlar daha sonra da yurt dışına açılmak misyonumuz konusunda yol haritamız dâhilindedir.

TERAKKİ YAPI kurulduğu günden bu güne kısa zaman içerisinde kendine belirlediği hedeflere adım adım ulaşmış, her zaman yenilikçi ve teknolojik unsurları göz ardı etmeden yeni hedefler belirleyerek büyüme adımlarına devam etmeyi kendine görev edinmiştir.

2017 yılı sonlarında hedeflediği büyümeyi yakalamak adına imalat alanını büyüten TERAKKİ YAPI 2018 yılında üretim bandındaki tüm makine ekipmanlarını yenileyerek kendine Pazar edinme adına ciddi yatırımlar yapmış ve inşaat sektöründe sorumluluk almaktan kaçınmayan yenilikçi bir firma olduğunun altını çizmiştir.