Hizmetlerimiz

Size Sunduğumuz Hizmetlerimiz.

Cephe Sistemleri

Terakki yapı cephe sistemleri olarak kapaklı cephe, silikon cephe, transparan cephe, SKYLİGHT, kompozit cephe, kompakt laminat cephe sistemlerini siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Devam Edin »

Kompozit ve Alüminyum Panel İşleme

CNC Kompozit işleme Makinemiz piyasada kullanılmakta olan her türlü kompozit panel, 4 mm kalınlığa kadar aluminyum panel , pleksi panel vs.işlemek üzere özel olarak tasarlanmış, 3 eksen CNC kontrollu bir makinedir. Kompozit paneller üzerinde büküm için gerekli derz kanallarının açılması, her çeşit delik işlemlerinin yapılması, panellerin istenilen ölçülerde ebatlanması vs. gibi işlemleri yapabilme özelliğine sahiptir. 1600×4100 mm ölçülerinde işleme yapabilmektedir.

Devam Edin »

Otomatik Kapı Sistemleri

Çok basit bir şekilde açıklamak gerekirse, kapı boşluğu üzerine asılan bir ray üzerinde kayarak hareket eden tek veya çift yöne açılan kanatlardan oluşan bir kayar kapı düzeneğinin otomatik hale getirilmesidir

Devam Edin »

 Alüminyum Doğrama

 Çağımızın en değerli metallerinden olan alüminyum dünyada kullanımı her geçen gün artmaktadır. Alüminyum yapısı gereği paslanma ve çürüme yapmaz uygulanacak profil çeşidine göre ısıya duyarlılık gösterdiği gibi yapılarınızı uzun yıllar dış etkenlerden korur.

Devam Edin »

 PVC Doğrama

 Düz pencere ve kapı sistemlerinden, katlanır ve sürgülü uygulamalara, renkli-ahşap uygulamalardan mono blok panjur uygulamalarına kadar tüm çeşitleri deneyimli uzman kadromuz ve ürettiğimiz çözümler ile pvc ürün çözümlerinde 1. sınıf hizmet vermekteyiz.

Devam Edin »